Bütün Görüşleriniz

"Eşten dosttan bir çok temizlikçi çağırdım ama hayatımda Park Temizlik kadar işinde usta, hijyen konusunda titiz, dürüst bir firma görmedim. Zira buharlı temizlik sayesinde annemin astım hastalığına çözüm buldular artık her hafta kendilerini çağrıyorum ve dostlarıma da tavsiye ediyorum. ..."
Asuman L. / Nilüfer
"Çok titiz bir insanım, iş yerindeki düzen ve tertip benim için çok önemli fakat işimiz gereği kimi zamanlarda çalışma ortamımız bir hayli kirlenmekte. Park Temizlik sayesinde haftalık günlükçü kadın arama derdinden kurtulduk. İşlerini dört dörtlük yapıyorlar kendilerine bu hizmet için müteşekkiriz. ..."
Orkun C. / Osmangazi
"Park temizlikten bir yıldır kullanmadığım villam için hizmet aldım, evimin detaylı bir temizliğe ihtiyacı vardı çalışanlar ne gerekiyorsa yaptılar memnun kaldık teşekkürler ..."
H. ÖZDİLEK / Bademli
"Harika temizlik ve personel kalitesiyle kesinlikle tercih edeceğim firma. Çok memnun kaldım teşekkür ederim. ..."
Sevim H. / Yıldırım
"İletişimleri gayet iyi temiz ve hızlı iş yapıyorlar. Şiddetle değilse de ilk sırada tavsiye ederim, fiyat performans gayet iyi...."
Sefa S. / Üçevler
"Yeni kiraladığım daire için temizlik ihtiyacım vardı aradım fiyatta anlaştık sağ olsunlar anlaşılan tarihte gelip evimi temizlediler müşteri olarak aldığım hizmetten memnun kaldım çalışan arkadaşlara teşekkür ederim ellerinize sağlık ..."
İdris G. / Ataevler

Kurumsal Ekip

Temizlik, Hijyen ve Kalite

Park Temizlik yaşadığınız her mekana ve ortama hijyenik özel temizlik çözümleri sunar.

Verdiği danışmanlık, eğitim ve personel desteği müşterilerimizin taktirini kazanmayı amaç edinmiş olan firmamız Bursa ‘da temizlik ve hijyen konularında en geniş mekanlarda dahi en üstün hizmeti verebilecek donanımlı personel ve olanaklara sahiptir.

Devamı
İletişim
Esentepe Mah. Doğuşpark Evleri No:1 Nilüfer, Bursa
Telefon: +90 224 245 3030
E-mail: info@parktemizlik.com
Sosyal Medya: