Park Temizlik Hizmet'te Kalite ve Güven Temel Sloganımız!
Temizlik Hijyen ve Kaliteli Hizmet...

Bursa Temizlik Hizmetleri


Park Temizlik yaşadığınız her mekana ve ortama hijyenik özel temizlik çözümleri sunar.

Verdiği danışmanlık, eğitim ve personel desteği müşterilerimizin taktirini kazanmayı amaç edinmiş olan firmamız Bursa ‘da temizlik ve hijyen konularında en geniş mekanlarda dahi en üstün hizmeti verebilecek donanımlı personel ve olanaklara sahiptir.

Hizmet alanlarında Apartman Temizliği , Banka Temizliği , Buharlı Temizlik , Büro Temizliği , Cam Temizliği , Dersane Temizliği , Dış Cephe Temizliği , Ev Temizliği , Fabrika Temizliği , İnşaat Temizliği , Ofis Temizliği , Okul Temizliği , Zemin Cilalama faaliyetleri yürütmetedir.

İhtiyacınız olan her alanda tabandan en üst nokta tavana kadar genel temizlik hizmetleri sağlamaktayız. Gündelikçi kadın, temizlikçi kadın ya da temizlikçi nerede bulurum diye düşünmeyin.

Çalışma ve yaşam mekanlarında bulunan her türlü mobilya, halı,duvar, tuvalet , camlar, jaluziler, elektronik cihazlar, zemin cila ve bakımı gibi hizmetlerin uygun makine ve malzeme ile temizliği yapılıp hijyenik ortamlar yaratmaktayız.

Devam >

Bireysel ve Kurumsal Tekliflerimiz

Aylık ya da yıllık anlaşma yapan firmalara özel indirimler yapılmaktadır. Devamı >
Günlük anlaşma yapan bireysel ya da kurumsal firmalara özel indirimler yapılmaktadır. Devamı >
Temizlik ürünlerinizi biz temin ettiğimizde anlaşmalı paketlerimizin avantajlarından yararlanabilirsiniz. Devamı >
Temizlik ürünlerinizi siz temin ediyor, biz temizliği sağlıyoruz. Devamı >
Temizlik ürünleri ve temizlik malzemelerini temin eden firmalara özel avantajlı temizlik fiyat tekliflerimiz mevcuttur. Devamı >
Platin paketlerimizde bütün malzeme temini, eleman, araç vb. full paket teminlerimizi sağlıyor, optimum zamanda maksimum verimle temizliği sağlıyoruz. Devamı >

Our Staff

İletişim
Esentepe Mah. Doğuşpark Evleri No:1 Nilüfer, Bursa
Telefon: +90 224 245 3030
E-mail: info@parktemizlik.com
Sosyal Medya: